Cześć, mam na imię Agnieszka
i jestem zawodową pomagierką!

Pomagam twórcom internetowym i biznesom online tworzyć i rozwijać ich miejsca w sieci – od stawiania strony czy sklepu internetowego i opieki nad nimi, przez przygotowywanie grafik, po pisanie tekstów.

Na blogu piszę nie tylko o tworzeniu stron i innych zagadnieniach technicznych, ale też o planowaniu i organizacji, o początkach w biznesie czy o self-care i higienie psychicznej pracy.

Robiłam już w życiu bardzo różne rzeczy.

Po maturze sprzedawałam herbatę. Na studiach uczyłam francuskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Zajmowałam się też makijażem i charakteryzacją. Później, jako stateczna pani za biurkiem, rozliczałam faktury i ogarniałam dokumenty. Byłam też copywriterką – pisałam teksty promocyjne i artykuły, robiłam korekty. W międzyczasie tworzyłam biżuterię i kartki okolicznościowe, kaligrafowałam na zamówienie.

Na wszystkich tych etapach życia prowadziłam też mniej i bardziej prywatne blogi i zbierałam wiedzę o funkcjonowaniu świata online.

Spory wachlarz doświadczeń, prawda?

Każde z nich dużo mnie nauczyło i ostatecznie doprowadziło do stworzenia Pomagierki!

Internet to dynamicznie zmieniająca się przestrzeń działalności. Prowadzenie bloga, social mediów czy biznesu w internecie to konieczność ciągłego rozwoju, bycia na bieżąco, nadążania za zmianami. Na szczęście lubię się uczyć nowych rzeczy, a to pozwala mi dostarczać jak najlepsze usługi.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ!

Na moich profilach w mediach społecznościowych znajdziesz więcej dobrych treści i możesz mnie poznać z innej strony. Jeśli interesują Cię kulisy tworzenia własnej działalności online, walka z perfekcjonizmem czy świat biznesu okiem wrażliwca – zapraszam!

CIEKAWOSTKI O MNIE

Zmasowany atak genów kreatywności z obu stron rodziny sprawił, że nie mam wyjścia – maluję, wycinam, sklejam, kaligrafuję, piszę i mam z tego dużo radości.

Marzę o psie i o domu z własnym biurem-pracownią. Będą tam oliwkowe ściany, wielkie okno, ogromne biurko i stół roboczy, a także mnóstwo roślin, regałów i szuflad.

Lubię herbatę, kolory ziemi, las, góry i jeziora oraz wszelkie papiernicze gadżety. Boję się fajerwerków, dentysty, a także wiertarki i innych tego typu niebezpiecznych narzędzi.

Lubię gry planszowe i komputerowe oraz klimaty fantastyczne. Jeśli ktoś chciałby wyciągnąć mnie na imprezę, wystarczy powiedzieć, że jest tematyczna i trzeba się przebrać.

Nadwrażliwość nie pozwala mi oglądać horrorów i filmów, w których pojawia się przemoc. Często muszę przez to rezygnować z interesujących mnie dzieł popkultury.

Od 2016 roku prowadzę bullet journal. Ten system planowania pomaga mi ogarnąć nie tylko świat zewnętrzny, moje cele, zadania i obowiązki, ale też coraz lepiej rozumieć samą siebie.

No, to mnie już trochę znasz – teraz powiedz mi coś o sobie!

Napisz do mnie, powiedz kim jesteś, z czym przychodzisz.

Na pewno odpowiem!